Kredyt hipoteczny w Millennium Bank Millennium Bank

Kredyt hipoteczny - wariant II (stałe oprocentowanie) Millennium Bank

BANK MILLENNIUM SA

z siedzibą w Warszawie, ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa,
wpisany pod nr KRS 0000010186 do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego,
prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
o numerze identyfikacji podatkowej (NIP) - 526-021-29-31
i kapitale zakładowym całkowicie wpłaconym w wysokości 1 213 116 777,00 złotych.

                                                                                                             

O banku

Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem, który powstał w 1989 roku. Był jednym z pierwszych banków z kapitałem prywatnym rozpoczynając swoją działalność pod nazwą  Bank Inicjatyw Gospodarczych BIG SA. skupiając się na klientach korporacyjnych. A w 1991 roku bank wydał Bank wydał pierwszą w Polsce kartę płatniczą VISA dla Klientów firmowych. Rozpoczęta została również działalność leasingowa banku.

Rok później Bank jako pierwsza instytucja finansowa zadebiutował na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W tym samym czasie nastąpiło pierwsze w powojennej Polsce rynku finansowego przejęcia banku prywatnego -  Łódzkiego Banku Rozwoju SA.

Następnym krokiem w historii banku było połączenie z Bankiem Gdańskim, a w konsekwencji powstawanie BIG Bank Gdańskiego. Rok później wraz z Banco Comercial Portugues, została uruchomiona nowoczesna sieć obsługi Klientów indywidualnych Millennium, co rozpoczęło nową erę w polskiej bankowości detalicznej.

Dziś Bank Millenium swoje usługi kieruje do wszystkich segmentów rynku oferując sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców oraz bankowość elektroniczną. Klienci mają do nich dostęp poprzez liczne placówki, bankowość internetową, telefoniczną, jak i mobilną.

Bank stanowi centrum Grupy Banku Millennium w skład, której wchodzą: Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski i Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, zatrudniając ponad 6000 pracowników.

Bank Millenium jest bankiem cyfrowym, który za cel stawia sobie ułatwianie życia klientom, oferując im wygodny dostęp do usług finansowych oraz poza finansowych. Jego priorytetem jest stanie się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce. Dlatego właśnie skoncentrowanie na kliencie jest istotą wszelkich wprowadzanych zmian. 


31 maja 2019 r. bank Millennium przejął euro bank, a następnie w październiku 2019 roku nastąpił wpis fuzji prawnej w krajowym rejestrze sądowym i banki zostały formalnie połączone. Dzięki połączeniu bank swoim nowym, jak i obecnym klientom może świadczyć jeszcze lepszą obsługę oraz bogatszą ofertę oraz nowoczesne rozwiązania. 


Bank millennium poprzez swoją fundację wspiera projekty edukacji finansowej oraz wolontariatu pracowniczego. Za swoją misję fundacja obrała ideę: „pomnażamy kapitał społeczny”. 

Spółki grupy banku millennium
•    Millennium leasing –  leasing środków transportu, maszyn i urządzeń oraz nieruchomości.
•    Millennium dom maklerski - usługi maklerskie dostępne w sieci oddziałów oraz online.
•    Millennium tfi -  fundusze inwestycyjne, plany oszczędnościowe, ike; 
•    Millennium goodie – nowoczesna platforma stanowiąca otwarty ekosystem sprzedawców, sklepów, centrów handlowych i klientów.
 

Produkty:

  • KREDYT HIPOTECZNY
  • POŻYCZKI HIPOTECZNE
  • POŻYCZKI GOTÓWKOWE
  • KREDYTY GOTÓWKOWE
  • KREDYTY KONSOLIDACYJNE
  • LOKATY
  • UBEZPIECZENIA

Kalkulatory finansowe

Kalkulator opłat notarialnych

Oblicz wysokość opłat notarialnych, które będziesz musiał ponieść w związku z zakupem nieruchomości.

Sprawdź

Sprawdź swoją ratę

Oblicz wysokość raty kredytu hipotecznego dla poszczególnych banków. Porównaj wysokość raty równej i malejącej.

Sprawdź

Kalkulator płacy netto/brutto

Dzięki kalkulatorowi obliczysz dokładną kwotę jaką możesz przyjąć do zbadania zdolności kredytowej.

Sprawdź

Oferty w bankach

Kredyt hipoteczny w Alior Bank Alior Bank Alior Bank to bank uniwersalny, z usług którego korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. W Polsce podczas swojej blisko 8 letniej działalności zebrał około 3 mln. klientów i może pochwalić się jedną z największych sieci placówek w Polsce, liczącą ponad 850 oddziałów. Głównym założeniem banku jest łączenie tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi produktami. Z racji tego, iż bank oferuje swoim Klientom kredyty hipoteczne, nasza porównywarka kredytów hipotecznych również zawiera jego ofertę.
Kredyt hipoteczny w BNP Paribas BNP Paribas Bank BGŻ BNP Paribas S.A jest bankiem uniwersalnym, który powstał, w 2014 roku w wyniku połącznia Banku BGŻ z BNP Paribas Bankiem Polska. Jest to 7 bank w Polsce pod względem posiadanej wartości aktywów. Klienci banku mogą korzystać z usług tradycyjnych oraz online. Dodatkowo bank przygotował interesujące produkty dla sektora MŚP. My skupiliśmy się na ofercie banku dotyczącej kredytów hipotecznych, którą przedstawiamy w naszej porównywarce.
Kredyt hipoteczny w BOŚ Bank BOŚ Bank BOŚ BANK to polski bank, którego misją i pasją jest ekologia, a główną ideą, wsparcie ochrony środowiska i ekologicznego stylu życia. Jego proekologiczna działalność przejawia się również w ofercie produktowej i zaangażowaniu w różnego rodzaju projekty lokalnych społeczności. Od początku swojej działalności przeznaczył on ponad 12 mld zł na finansowanie projektów wspierających ekologię.
Kredyt hipoteczny w Citi Handlowy Citi Handlowy Citi Handlowy to bank, który łączy doświadczenie, najlepsze tradycje polskiej bankowości oraz nowoczesny model prowadzenia finansów. Bank Citi Handlowy powstał w marcu 2001 roku w wyniku połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. (który był najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce) oraz Citibanku (Poland) S.A. Citi Handlowy to integralna część grupy Citi - globalnej instytucji finansowej funkcjonującej w ponad 160 krajach.
Kredyt hipoteczny w ING Bank Śląski ING Bank Śląski ING Bank Śląski powstał ponad 30 lat temu w Katowicach, i dziś jest jednym z największych polskich banków, obsługując ponad 3,5 mln klientów indywidualnych oraz ponad 34 tysiące klientów korporacyjnych. W ofercie banku możemy znaleźć liczne usługi finansowe świadczone klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym.
Kredyt hipoteczny w mBank mBank mBank to pierwszy w Polsce bank elektroniczny, który na początku oferował swoim klientom podstawowe usługi finansowe, takie jak darmowy rachunek oszczędnościowy i bieżący czy bezpłatna karta debetowa. Przez kolejne lata swojej działalności poszerzał swoją ofertę o kolejne produkty kredytowe, ubezpieczeniowe i inwestycyjne. Dziś mBank jest liderem bankowości elektronicznej i mobilnej w sektorze usług świadczonych klientom indywidualnym oraz mikroprzedsiębiorstwom.
Kredyt hipoteczny w Millennium Bank Millennium Bank Bank Millennium to ogólnopolski, uniwersalny bank, który powstał blisko 30 lat temu. Bank, posiadając całą sieć oddziałów, indywidualnych doradców oraz bankowość elektroniczną oferuje swoje usługi wszystkim segmentom rynku. Stanowi on filar Grupy, w skład której wchodzą m.in. Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski, Millennium Towarzystwo Funduszu Inwestycyjnych. Bank swoim klientom oferuje atrakcyjny poziom marż oraz korzystny okres kredytowania.
Kredyt hipoteczny w Pekao S.A. Pekao S.A. Oferowana przez nas porównywarka kredytów hipotecznych nie mogła pominąć Banku Pekao SA, który jest jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie oraz stanowiąc członka Grupy UniCredit należy do czołówki największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Historia banku sięga 1929 roku, a jego oferta jest bardzo różnorodna, m.in liczne kredyty hipoteczne i gotówkowe.
Kredyt hipoteczny w PKO BP PKO BP Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna – największy bank uniwersalny w Polsce, spółka akcyjna notowana od 2004 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Kredyt hipoteczny w Santander Bank Polska Santander Bank Polska Santander Bank Polska S.A. (do 7.09.2018 r. Bank Zachodni WBK S.A.) to jedna z największych, najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Bank obsługuje klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Oferując im kompleksowe usługi finansowe świadczone na najwyższym poziomie.Największą wartością dla banku jest relacja z klientami oparte na zaufaniu. W Polsce jest blisko 1000 oddziałów i placówek banku, klienci mają również do dyspozycji bankowość mobilną.
Kredyt hipoteczny w VeloBank VeloBank Getin Bank jest marką bankowości detalicznej, która należy do grupy Getin Noble Bank SA i stanowi jedną z najszybciej i najprężniej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Kompleksowa i innowacyjna oferta banku skierowana jest do klientów indywidualnych, małych i średnich firm, korporacji oraz samorządów. Bank posiada ponad 500 oddziałów własnych i franczyzowych. Getin Bank posiada w ofercie m.in. kredyty hipoteczne dlatego jego oferta uwzględniona została przez porównywarkę kredytów hipotecznych – Finegro.