Kredyt hipoteczny w Pekao Bank Hipoteczny Pekao Bank Hipoteczny

Pekao Bank Hipoteczny Spółka Akcyjna

 

z siedzibą przy  ul. Wołoska 18, 02-675 Warszawa

KRS 27441 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

NIP  527-10-28-697

Kapitał zakładowy 223 000 000,00 zł

                                                                                                             

O BANKU

Pekao Bank Hipoteczny S.A. jest bankiem specjalistycznym działającym głównie w oparciu o Ustawę o listach zastawnych i bankach hipotecznych.  Centrala Banku znajduje się w Warszawie, ale Bank prowadzi sprzedaż kredytów hipotecznych dla osób fizycznych oraz dla firm na terenie całego kraju.

 

 24 sierpnia 1995 roku powstał uniwersalny bank HYPO-BANK POLSKA. Początkowo była to 100-procentowa Spółka Akcyjna niemieckiego banku Bayerische Hypotheken- und Wechsel- Bank Aktiengesellschaft. Po 4 latach, 6 października 1999 r. - Bank BPH zostaje 100-procentowym akcjonariuszem HYPO-BANK POLSKA. Tego samego roku, w grudniu Bank uzyskuje zgodę na zamianę dotychczasowego statutu – banku uniwersalnego na specjalistyczny bank hipoteczny, funkcjonujący od tej pory pod nazwą HypoVereinsbank Bank Hipoteczny. W roku 2004 roku Bank zmienia nazwę na BPH Bank Hipoteczny, a w 2008 roku staje się bankiem Pekao Bank Hipoteczny S.A. 

 

Dzisiaj, Bank Pekao BH S.A. finansuje rynki nieruchomości i sektora publicznego środkami pozyskanymi na rynku kapitałowym, prowadzi działalność specjalizującą się w udzielaniu kredytów hipotecznych oraz finansowaniu sektora publicznego. Banl posiada wyłączne prawo emisji listów zastawnych. Za ich pośrednictwem refinansuje działalność kredytową Banku.

 

PRODUKTY KREDYTOWE:

  • Finansowanie nieruchomości komercyjnych

Specjalizacją Banku jest finansowaniu nieruchomości komercyjnych.

Do ubiegających się o kredyt hipoteczny mogą należeć przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą min.  6 miesięcy niezależnie od formy prawnej (nie dotyczy SPV), spółki specjalnego przeznaczenia (SPV) założone wyłączenie dla celów realizacji finansowanego przez Bank projektu w formie project finance. Prowadzona działalność gospodarcza musi obowiązkowo być zarejestrowaną na terenie Polski.

Kredyty hipoteczne długterminowe udzielane są przez bank na finansowanie nieruchomości typu lokale/ obiekty biurowe, lokale/ obiekty handlowe, magazyny/ centra logistyczne. Bank finansuje w ramach kredytu fazę budowlaną, jak i inwestycyjną.

 

  • Kredyty dla klientów indywidualnych
    • na własne mieszkanie
    • na inne cele

Kalkulatory finansowe

Kalkulator opłat notarialnych

Oblicz wysokość opłat notarialnych, które będziesz musiał ponieść w związku z zakupem nieruchomości.

Sprawdź

Sprawdź swoją ratę

Oblicz wysokość raty kredytu hipotecznego dla poszczególnych banków. Porównaj wysokość raty równej i malejącej.

Sprawdź

Kalkulator płacy netto/brutto

Dzięki kalkulatorowi obliczysz dokładną kwotę jaką możesz przyjąć do zbadania zdolności kredytowej.

Sprawdź

Oferty w bankach

Kredyt hipoteczny w Alior Bank Alior Bank Alior Bank to bank uniwersalny, z usług którego korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. W Polsce podczas swojej blisko 8 letniej działalności zebrał około 3 mln. klientów i może pochwalić się jedną z największych sieci placówek w Polsce, liczącą ponad 850 oddziałów. Głównym założeniem banku jest łączenie tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi produktami. Z racji tego, iż bank oferuje swoim Klientom kredyty hipoteczne, nasza porównywarka kredytów hipotecznych również zawiera jego ofertę.
Kredyt hipoteczny w Bank Pocztowy Bank Pocztowy To Polski bank powstały ponad 26 lat temu, który kieruje swoje usługi finansowe do klientów indywidualnych oraz korporacyjnych w sektorze MSP oraz wspólnot mieszkaniowych. Unikatowość tego banku polega na tym, że poza własnymi placówkami, z jego usług można korzystać również w Urzędach Pocztowych w całym kraju. Bank oferuje swoim klientom liczne produkty finansowe począwszy od kont osobistych, przez szeroką gamę kredytów hipotecznych i gotówkowych, a na lokatach kończąc.
Kredyt hipoteczny w BNP Paribas BNP Paribas Bank BGŻ BNP Paribas S.A jest bankiem uniwersalnym, który powstał, w 2014 roku w wyniku połącznia Banku BGŻ z BNP Paribas Bankiem Polska. Jest to 7 bank w Polsce pod względem posiadanej wartości aktywów. Klienci banku mogą korzystać z usług tradycyjnych oraz online. Dodatkowo bank przygotował interesujące produkty dla sektora MŚP. My skupiliśmy się na ofercie banku dotyczącej kredytów hipotecznych, którą przedstawiamy w naszej porównywarce.
Kredyt hipoteczny w BOŚ Bank BOŚ Bank BOŚ BANK to polski bank, którego misją i pasją jest ekologia, a główną ideą, wsparcie ochrony środowiska i ekologicznego stylu życia. Jego proekologiczna działalność przejawia się również w ofercie produktowej i zaangażowaniu w różnego rodzaju projekty lokalnych społeczności. Od początku swojej działalności przeznaczył on ponad 12 mld zł na finansowanie projektów wspierających ekologię.
Kredyt hipoteczny w ING Bank Śląski ING Bank Śląski ING Bank Śląski powstał ponad 30 lat temu w Katowicach, i dziś jest jednym z największych polskich banków, obsługując ponad 3,5 mln klientów indywidualnych oraz ponad 34 tysiące klientów korporacyjnych. W ofercie banku możemy znaleźć liczne usługi finansowe świadczone klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym.
Kredyt hipoteczny w mBank mBank mBank to pierwszy w Polsce bank elektroniczny, który na początku oferował swoim klientom podstawowe usługi finansowe, takie jak darmowy rachunek oszczędnościowy i bieżący czy bezpłatna karta debetowa. Przez kolejne lata swojej działalności poszerzał swoją ofertę o kolejne produkty kredytowe, ubezpieczeniowe i inwestycyjne. Dziś mBank jest liderem bankowości elektronicznej i mobilnej w sektorze usług świadczonych klientom indywidualnym oraz mikroprzedsiębiorstwom.
Kredyt hipoteczny w Millennium Bank Millennium Bank Bank Millennium to ogólnopolski, uniwersalny bank, który powstał blisko 30 lat temu. Bank, posiadając całą sieć oddziałów, indywidualnych doradców oraz bankowość elektroniczną oferuje swoje usługi wszystkim segmentom rynku. Stanowi on filar Grupy, w skład której wchodzą m.in. Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski, Millennium Towarzystwo Funduszu Inwestycyjnych. Bank swoim klientom oferuje atrakcyjny poziom marż oraz korzystny okres kredytowania.
Kredyt hipoteczny w Pekao Bank Hipoteczny Pekao Bank Hipoteczny Pekao Bank Hipoteczny S.A. jest bankiem specjalistycznym działającym głównie w oparciu o Ustawę o listach zastawnych i bankach hipotecznych.  Centrala Banku znajduje się w Warszawie,
Kredyt hipoteczny w PEKAO S.A PEKAO S.A Oferowana przez nas porównywarka kredytów hipotecznych nie mogła pominąć Banku Pekao SA, który jest jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie oraz stanowiąc członka Grupy UniCredit należy do czołówki największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Historia banku sięga 1929 roku, a jego oferta jest bardzo różnorodna, m.in liczne kredyty hipoteczne i gotówkowe.
Kredyt hipoteczny w PKO BP PKO BP Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna – największy bank uniwersalny w Polsce, spółka akcyjna notowana od 2004 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Kredyt hipoteczny w Santander Santander Santander Bank Polska S.A. (do 7.09.2018 r. Bank Zachodni WBK S.A.) to jedna z największych, najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Bank obsługuje klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Oferując im kompleksowe usługi finansowe świadczone na najwyższym poziomie.Największą wartością dla banku jest relacja z klientami oparte na zaufaniu. W Polsce jest blisko 1000 oddziałów i placówek banku, klienci mają również do dyspozycji bankowość mobilną.